Warning: Undefined array key "link_type" in /home/atut/ftp/molino2/wp-content/plugins/pagelayer/main/shortcode_functions.php on line 1106

¡Hola! Me llamo Weronika

Weronika_Molino

Już od 10 lat jestem lektorem języka hiszpańskiego.

Prowadzę lekcję online szyte na miarę Twoich potrzeb. W mediach społecznościowych udostępniam ciekawe informacje językowe, natomiast na blogu opowiadam o swoich podróżach po Półwyspie Iberyjskim, ciekawej hiszpańskiej kulturze i pasji do hiszpańskiego.

Chcesz dowiedzieć się jak to wszystko się zaczęło?

Czytaj więcej

bg2
1+
Nagród i dyplomów
1+
Lat historii
1+
Absolwentów
1+
Ukończonych kursów

Nasza Galeria

Referencje i opinie

Polecamy naukę języka hiszpańskiego z firmą Molino. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, różnorodny, zawsze z pomocą fachowo przygotowanych materiałów. Lektorka – Pani Weronika, oprócz bardzo dobrej znajomości języka, jest osobą cierpliwą i bardzo miłą, potrafi zainteresować kursanta i w sposób przystępny przekazać swoją wiedzę. Punktualność i indywidualne podejście do rozkładu zajęć pozwala na bezproblemowe pogodzenie kursu z innymi zobowiązaniami kursanta.

Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o.

Biuro Turystyczne Sun Travel z MOLINO NJH - Panią Weroniką współpracuje już długo w zakresie programowania i prowadzenia imprez turystycznych do Hiszpanii oraz grup hispanojęzycznych w Polsce i jak najbardziej polecamy jej osobę! Posiada bardzo dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w dostępny dla każdego sposób. Powinniśmy dodatkowo wymienić: doświadczenie w prowadzeniu różnych grup, bardzo dobrą organizację pracy, świetną znajomość języka i realiów Hiszpanii, poczucie humoru i serdeczny stosunek do naszych turystów, uczciwość i porządek.

Cenimy zaangażowanie, olbrzymią kreatywność, indywidualne podejście do każdej grupy. Jej praca pozytywnie wpływa na wizerunek naszego biura i zadowolenie klientów. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i rekomendujemy MOLINO NJH – Panią Weronikę jako doświadczonego tłumacza i pilota wycieczek.

MOLINO Nauka Języka Hiszpańskiego współpracując z naszym Centrum Szkolenia ATUT realizuje kursy językowe oparte o programy autorskie. Dyplomowani lektorzy aktywnie stosują skuteczne, nietuzinkowe i nowoczesne metody gwarantujące wysoki poziom nauczania. Zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze bardzo dynamicznie a przy tym z niezwykłą starannością.

W pełni rekomendujemy MOLINO jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.