¡Hola! Me llamo Weronika

zdjecie-profilowe

Już od 11 lat jestem lektorem języka hiszpańskiego.

Prowadzę lekcję online szyte na miarę Twoich potrzeb. W mediach społecznościowych udostępniam ciekawe informacje językowe, natomiast na blogu opowiadam o swoich podróżach po Półwyspie Iberyjskim, ciekawej hiszpańskiej kulturze i pasji do hiszpańskiego.

Chcesz dowiedzieć się jak to wszystko się zaczęło?

Czytaj więcej

bg2
1+
Nagród i dyplomów
1+
Lat historii
1+
Absolwentów
1+
Ukończonych kursów

Opinie kursantów

Nauczyciel z powołania 🙂 Świetne podejście metodyczne, umiejętność zaciekawienia omawianymi treściami. Zajęcia nigdy się nie dłużyły, wszystko było przedstawione jasno i przystępnie. Oczywiście w porównaniu z innymi kursami, w których uczestniczyłam, ten był najlepszy.

Zajęcia prowadzone przez Weronikę są ciekawe ze względu na różnorodność ćwiczeń jakie przygotowuje. Duży akcent położony jest na konwersacje, co dodatkowo mobilizuje do nauki słownictwa jak również gramatyki. Jej wiedza na temat kraju oraz hiszpańskiej kultury sprawia, że nauka hiszpańskiego to czysta przyjemność.

Lektor posiada bardzo dużą wiedzę – nie tylko na temat języka hiszpańskiego, ale również na tematy związane z Hiszpanią co starał się nam pokazać podczas zajęć. Lektor był na każde zajęcia bardzo dobrze przygotowany, wykazywał się dużą pomysłowością abyśmy mogli jak najlepiej przyswoić wiedzę.

Kamila K.

W Hiszpanii spędziłem ponad miesiąc jako pielgrzym. Co wystarczyło na osłuchanie się z tym egzotycznym językiem oraz przysowjenie sobie pewnej bazy słów i zwrotów. Po powrocie postanowiłem kontynuować nauke w sposób bardziej zorganizowany. Szczęliwym trafem znalazłem się na lekcjach Weroniki. Jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w zajęciach językowych prowadzonych w taki sposób. Ciepłe i życzliwe podejście do kursanta połączone z olbrzymią wiedzą, kompetencjami i sporą ilością cierpliwości sprawiają, że zajęcia z Weroniką to prawdziwa przyjemność. Polecam.

Darek

Natalia Ś: Lektor ma bardzo dobre podejście do uczniów, zna hiszpański, cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, jest zaangażowany na zajęciach, jak również poza nimi ( wysyła nam piosenki na e-maila itp..) . Zajęcia są ciekawe, różnorodne, dobrze przygotowane, nie nudzę się podczas nich.

Po rocznym kursie języka hiszpańskiego prowadzonym przez Weronikę zostałem tłumaczem tego języka na Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie! Jestem bardzo zadowolony z tych zajęć! Weronika to osoba otwarta, pogodna,a przy tym zawsze przygotowana do lekcji, solidna, kompetentna i potrafiąca przekazać wiedzę. Jest zafascynowana Hiszpanią, a to pomaga w przyswajaniu języka oraz poszerza nasze horyzonty w znajomości kultury tego kraju.

Lektorka zajęcia prowadziła w sposób urozmaicony, w sympatycznej atmosferze. Potrafiła nas zachęcić do nauki.

Weronika to wspaniała osoba, przy kórej nauka hiszpańskiego to przyjemność. Zajęcia prowadzone są w sympatycznej i ciepłej atmosferze, są urozmaicone i bardzo ciekawe. Polecam wszystkim!

W krótkim czasie nauczyliśmy się podstaw porozumiewania się. Bardzo sympatyczna lektorka w sposób ciekawy prowadzi zajęcia, w czytelny i jasny sposób przekazuje wiedzę.