Polecamy naukę języka hiszpańskiego z firmą Molino. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, różnorodny, zawsze z pomocą fachowo przygotowanych materiałów. Lektorka – Pani Weronika, oprócz bardzo dobrej znajomości języka, jest osobą cierpliwą i bardzo miłą, potrafi zainteresować kursanta i w sposób przystępny przekazać swoją wiedzę. Punktualność i indywidualne podejście do rozkładu zajęć pozwala na bezproblemowe pogodzenie kursu z innymi zobowiązaniami kursanta.

– Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o.

Biuro Turystyczne Sun Travel z MOLINO NJH – Panią Weroniką współpracuje już długo w zakresie programowania i prowadzenia imprez turystycznych do Hiszpanii oraz grup hispanojęzycznych w Polsce i jak najbardziej polecamy jej osobę! Posiada bardzo dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w dostępny dla każdego sposób. Powinniśmy dodatkowo wymienić: doświadczenie w prowadzeniu różnych grup, bardzo dobrą organizację pracy, świetną znajomość języka i realiów Hiszpanii, poczucie humoru i serdeczny stosunek do naszych turystów, uczciwość i porządek.

Cenimy zaangażowanie, olbrzymią kreatywność, indywidualne podejście do każdej grupy. Jej praca pozytywnie wpływa na wizerunek naszego biura i zadowolenie klientów. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i rekomendujemy MOLINO NJH – Panią Weronikę jako doświadczonego tłumacza i pilota wycieczek.

Biuro Turystyczne Sun Travel


MOLINO Nauka Języka Hiszpańskiego współpracując z naszym Centrum Szkolenia ATUT realizuje kursy językowe oparte o programy autorskie. Dyplomowani lektorzy aktywnie stosują skuteczne, nietuzinkowe i nowoczesne metody gwarantujące wysoki poziom nauczania. Zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze bardzo dynamicznie a przy tym z niezwykłą starannością.

W pełni rekomendujemy MOLINO jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych