Dlaczego warto online

Uczę języka hiszpańskiego online używając platformy cyfrowej Clickmeeting, który daje mi wiele możliwości, aby zajęcia były prowadzone w sposób profesjonalny. Program jest również wygodny dla Ciebie, ponieważ wystarczy, że  jako uczestnik zajęć zaakceptujesz zaproszenie wysłane na e-maila i... możemy zaczynać. Zobacz, co jeszcze zyskujesz.

 
Projekt bez tytułu (9)
Projekt bez tytułu (11)-1
Oszczędzasz czas

 nigdzie nie musisz dojeżdżać, zatem nie tracisz dużo dodatkowego czasu. Stanie w korkach lub wyczekiwanie na autobus tym razem Ciebie nie dotyczy. Wystarczy, że będziesz mieć połączenie internetowe, dostępny komputer lub wygodny telefon.

Ty wybierasz miejsce swojej lekcji

 możesz uczyć się hiszpańskiego z jakiegokolwiek miejsca na ziemi. Podczas przerwy w pracy, w parku na ławce, w salonie na kanapie, czy w przyjemnej kawiarni w centrum miasta. A nawet podczas podróży w odległe zakątki świata. Dzięki nauczaniu online Twoje lekcje nie przepadają.

Możesz rozkoszować się...

 ulubioną herbatą, kawą, a nawet, żeby było po hiszpańsku cavą lub winem w każdej wersji, a jeśli nie lubisz, to możesz pić to na co akurat masz ochotę.

Możesz ubrać się do połowy...

 tak, tak to nie żart, nieważne czy jesteś w dresie i kapciach, czy w dresie i ładnej bluzce/koszuli. Ważne, żeby było Ci wygodnie.