¡Hola! Me llamo Weronika

Weronika_Molino

Już od 10 lat jestem lektorem języka hiszpańskiego.

Prowadzę lekcję online szyte na miarę Twoich potrzeb. W mediach społecznościowych udostępniam ciekawe informacje językowe, natomiast na blogu opowiadam o swoich podróżach po Półwyspie Iberyjskim, ciekawej hiszpańskiej kulturze i pasji do hiszpańskiego. Chcesz dowiedzieć się jak to wszystko się zaczęło? Czytaj dalej... 


Mam na imię Weronika. To już wiesz. Moi hiszpańscy przyjaciele mówią na mnie po prostu Vero. Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłam również studia podyplomowe z metodologii nauczania języków obcych na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Na drugim roku studiów wyjechałam na stypendium z programu UE Socrates Erasmus do uroczego miasteczka Cáceres. Natomiast semestr piątego roku studiów spędziłam w Madrycie odbywając praktyki w szkole językowej TANDEM MADRID, również z programu Socrates Erasmus. Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się bardzo wcześnie, bo w dzieciństwie mieszkałam na ulicy Barcelońskiej i każdego dnia od najmłodszych lat czułam bliskość Hiszpanii.

Zakochana w tym kraju, kulturze i kuchni dwa razy pokonałam szlak Św. Jakuba. Raz na rowerze z Francji i raz pieszo z Portugalii. Obie wyprawy rozkochały mnie w Hiszpanii jeszcze bardziej i w konsekwencji odbyłam wiele podróży na hiszpańską część Półwyspu Iberyjskiego w tym zdobywając najwyższy szczyt Pirenejów Pico De Anetto (3404 m n.p.m.) oraz Mulhacén (3478 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Sierra Nevada w Górach Betyckich.

 

Chętnie nauczę Cię języka hiszpańskiego, pomogę ugruntować wiedzę jak i przybliżę fascynującą hiszpańską kulturę, na tyle, byś dał się wkręcić jak wiatrak z La Manchy.

 

1+
Nagród i dyplomów
1+
Lat historii
1+
Absolwentów
1+
Ukończonych kursów

Nasza Galeria

Referencje i opinie

Polecamy naukę języka hiszpańskiego z firmą Molino. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, różnorodny, zawsze z pomocą fachowo przygotowanych materiałów. Lektorka – Pani Weronika, oprócz bardzo dobrej znajomości języka, jest osobą cierpliwą i bardzo miłą, potrafi zainteresować kursanta i w sposób przystępny przekazać swoją wiedzę. Punktualność i indywidualne podejście do rozkładu zajęć pozwala na bezproblemowe pogodzenie kursu z innymi zobowiązaniami kursanta. 

Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o.

Biuro Turystyczne Sun Travel z MOLINO NJH - Panią Weroniką współpracuje już długo w zakresie programowania i prowadzenia imprez turystycznych do Hiszpanii oraz grup hispanojęzycznych w Polsce i jak najbardziej polecamy jej osobę! Posiada bardzo dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w dostępny dla każdego sposób. Powinniśmy dodatkowo wymienić: doświadczenie w prowadzeniu różnych grup, bardzo dobrą organizację pracy, świetną znajomość języka i realiów Hiszpanii, poczucie humoru i serdeczny stosunek do naszych turystów, uczciwość i porządek. 

Cenimy zaangażowanie, olbrzymią kreatywność, indywidualne podejście do każdej grupy. Jej praca pozytywnie wpływa na wizerunek naszego biura i zadowolenie klientów. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i rekomendujemy MOLINO NJH –    Panią Weronikę jako doświadczonego tłumacza i pilota wycieczek.

MOLINO Nauka Języka Hiszpańskiego współpracując z naszym Centrum Szkolenia ATUT realizuje kursy językowe oparte o programy autorskie. Dyplomowani lektorzy aktywnie stosują skuteczne, nietuzinkowe i nowoczesne metody gwarantujące wysoki poziom nauczania. Zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze bardzo dynamicznie a przy tym z niezwykłą starannością. 

W pełni rekomendujemy MOLINO jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.