Polski | Espanol

Firmy:

" Polecam współpracę z Molino nie tylko w zakresie szkoleń i tłumaczeń ale także w kontekście videokonferencji, przyjazdu hiszpańsko-języcznych delegacji czy też przygotowania językowo – kulturowego przed biznesowymi podróżami do Hiszpanii / Ameryki Południowej. "
Marek Paradyak - Polonia Business Group
" Zajęcia prowadzone są rzetelnie i fachowo. Z przyjemnością rekomenduje firmę MOLINO jako firmę, na której można polegać. "
F.H.U. Irena Cieśla-Kozakowska
" MOLINO Nauka Języka Hiszpańskiego współpracując z naszym Centrum Szkolenia ATUT realizuje kursy językowe oparte o programy autorskie. Dyplomowani lektorzy aktywnie stosują skuteczne, nietuzinkowe i nowoczesne metody gwarantujące wysoki poziom nauczania. Zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze bardzo dynamicznie a przy tym z niezwykłą starannością. W pełni rekomendujemy MOLINO jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. "
Centrum Szkolenia ATUT
www.atut.edu.pl

" Z Panią Weroniką Wiewiórą współpracujemy w zakresie programowania i prowadzenia imprez turystycznych do Hiszpanii oraz grup hispanojęzycznych w Polsce i jak najbardziej polecamy jej osobę! Posiada bardzo dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w dostępny dla każdego sposób. Powinniśmy dodatkowo wymienić: doświadczenie w prowadzeniu różnych grup, bardzo dobrą organizację pracy, świetną znajomość języka i realiów Hiszpanii, poczucie humoru i serdeczny stosunek do naszych turystów, uczciwość i porządek. Cenimy zaangażowanie, olbrzymią kreatywność, indywidualne podejście do każdej grupy. Jej praca pozytywnie wpływa na wizerunek naszego biura i zadowolenie klientów. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i rekomendujemy MOLINO NJH – Panią Weronikę jako doświadczonego tłumacza i pilota wycieczek."
Biuro Turystyczne SUN TRAVEL
www.suntravel.pl

" Polecam(y) naukę języka hiszpańskiego z firmą Molino. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, różnorodny, zawsze z pomocą fachowo przygotowanych materiałów. Lektorka – Pani Weronika, oprócz bardzo dobrej znajomości języka, jest osobą cierpliwą i bardzo miłą, potrafi zainteresować kursanta i w sposób przystępny przekazać swoją wiedzę. Punktualność i indywidualne podejście do rozkładu zajęć pozwala na bezproblemowe pogodzenie kursu z innymi zobowiązaniami kursanta."
Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o.

Kursanci:

" Lektor posiada bardzo dużą wiedzę – nie tylko na temat języka hiszpańskiego, ale również na tematy związane z Hiszpanią co starał się nam pokazać podczas zajęć. Lektor był na każde zajęcia bardzo dobrze przygotowany, wykazywał się dużą pomysłowością abyśmy mogli jak najlepiej przyswoić wiedzę. "
Kamila K.
" Lektor ma bardzo dobre podejście do uczniów, zna hiszpański, cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, jest zaangażowany na zajęciach, jak również poza nimi ( wysyła nam piosenki na e-maila itp..) . Zajęcia są ciekawe, różnorodne, dobrze przygotowane, nie nudze się podczas nich. "
Natalia Ś.
" Nauczyciel z powołania Świetne podejście metodyczne, umiejętność zaciekawienia omawianymi treściami. Zajęcia nigdy się nie dłużyły, wszystko było przedstawione jasno i przystępnie. Oczywiście w porównaniu z innymi kursami, w których uczestniczyłam, ten był najlepszy. "
Anna M.
" Lektor jest bardzo otwartą osobą i bardzo dobrym nauczycielem. Potrafi zainteresować słuchacza i w bardzo ciekawy sposób przekazać wiedzę. Stwarza miłą atmosferę. "
Olga K.
" Lektorka zajęcia prowadziła w sposób urozmaicony, w sympatycznej atmosferze. Potrafiła nas zachęcić do nauki. "
Barbara G.
" W krótkim czasie nauczyliśmy się podstaw porozumiewania się. Bardzo sympatyczna lektorka w sposób ciekawy prowadzi zajęcia, w czytelny i jasny sposób przekazuje wiedzę. "
Renata B.
" W krótkim czasie nauczyłem się podstaw komunikacji oraz poznałem hiszpańską kulturę i zwyczaje, co na miejscu okazało się nieocenioną pomocą. "
Michał
" Dzięki lekcjom hiszpańskiego podczas wakacji mogłam rozmawiać z kolegami i koleżankami z innych krajów. "
Marysia
" Po rocznym kursie języka hiszpańskiego prowadzonym przez Weronikę zostałem tłumaczem tego języka na Światowych Dniach Młodzieży W Madrycie! Jestem bardzo zadowolony z tych zajęć! "
Michał
" Dzięki lekcjom hiszpańskiego z Weroniką mogłam naprawdę dobrze porozumiewać się z rodziną, która mnie przyjęła, dowiedzieć się jak i gdzie dojechać do celu, co zjeść, a nawet "podyskutować" o gospodarce! "
Monika
" Zwięźle i dobrze tłumaczy, ma dobre metody nauczania i ciekawe sposoby na zapamiętywanie różnych zasad gramatycznych. "
Mati
" Hiszpańskiego uczyłam się 1,5 roku. W czasie Światowych Dni Młodzieży mieszkaliśmy u rodzin, miałam problem z mówieniem z nimi, ale bardzo często było tak, że ich rozumiałam. "
Magda
" Weronika to wspaniała osoba, przy której nauka hiszpańskiego to przyjemność. Zajęcia prowadzone są w sympatycznej i ciepłej atmosferze, są urozmaicone i bardzo ciekawe. Polecam wszystkim! "
Marcin
" Jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w zajęciach językowych prowadzonych w taki sposób. Ciepłe i życzliwe podejście do kursanta połączone z olbrzymią wiedza, kompetencją i sporą ilością cierpliwości sprawiają, że zajęcia z Weroniką to prawdziwa przyjemność. Polecam. "
Darek

Copywright 2012 Molino. Wszelkie prawa zastrzezone.