Polski | Espanol

Firmy:

" Pani Weronika prowadzi zajęcia profesjonalnie pod względem merytorycznym oraz dydaktyczno-metodycznym, a atmosfera na zajęciach jest zawsze sympatyczna. "
Alloro
Nauka Języków Obcych i Tłumaczenia

" Indywidualne podejście do kursanta pozwala na osiągnięcie dobrych wyników. (...) z przyjemnością rekomendujemy Panią Weronikę, wszystkim którzy chcą pogłębić swoje umiejętności w zakresie języka hiszpańskiego "
Arte Affari
" Zajęcia prowadzone są rzetelnie i fachowo. Z przyjemnością rekomenduje firmę MOLINO jako firmę, na której można polegać. "
F.H.U. Irena Cieśla-Kozakowska

Kursanci:

" Zwięźle i dobrze tłumaczy, ma dobre metody nauczania i ciekawe sposoby na zapamiętywanie różnych zasad gramatycznych. "
Mati
" Hiszpańskiego uczyłam się 1,5 roku. W czasie Światowych Dni Młodzieży mieszkaliśmy u rodzin, miałam problem z mówieniem z nimi, ale bardzo często było tak, że ich rozumiałam. "
Magda
" Weronika to wspaniała osoba, przy której nauka hiszpańskiego to przyjemność. Zajęcia prowadzone są w sympatycznej i ciepłej atmosferze, są urozmaicone i bardzo ciekawe. Polecam wszystkim! "
Marcin
" Jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w zajęciach językowych prowadzonych w taki sposób. Ciepłe i życzliwe podejście do kursanta połączone z olbrzymią wiedza, kompetencją i sporą ilością cierpliwości sprawiają, że zajęcia z Weroniką to prawdziwa przyjemność. Polecam. "
Darek
" W krótkim czasie nauczyłem się podstaw komunikacji oraz poznałem hiszpańską kulturę i zwyczaje, co na miejscu okazało się nieocenioną pomocą. "
Michał
" Dzięki lekcjom hiszpańskiego podczas wakacji mogłam rozmawiać z kolegami i koleżankami z innych krajów. "
Marysia
" Po rocznym kursie języka hiszpańskiego prowadzonym przez Weronikę zostałem tłumaczem tego języka na Światowych Dniach Młodzieży W Madrycie! Jestem bardzo zadowolony z tych zajęć! "
Michał
" Dzięki lekcjom hiszpańskiego z Weroniką mogłam naprawdę dobrze porozumiewać się z rodziną, która mnie przyjęła, dowiedzieć się jak i gdzie dojechać do celu, co zjeść, a nawet "podyskutować" o gospodarce! "
Monika

Copywright 2012 Molino. Wszelkie prawa zastrzezone.